Hakkımızda

Şirketimiz, Türkiye’nin en kaliteli ve köklü markalarından biri olan Güçbir Jeneratör markalı jeneratörlerin satışı, her marka ve modelde jeneratörlerin satışı sonrası teknik servis hizmetlerinde faaliyetinde bulunmak üzere …. yılında, M.Seyfettin Tayboğa ve M.Sadık Tayboğa tarafından Diyarbakır’da kurulmuştur.

Jeneratör sektöründe 20 yıllık bir geçmişe sahip olan şirket kurucuları ve yine uzun yıllardır bünyemizde bulunan personelleri bu sektörün, özellikle Diyarbakır ve çevre illerinde pazar beklentilerine en uygun şekilde sürekli gelişimini hedeflemektedir.

Diyarbakır ve çevre illerinde, 7/24 teknik servis hizmeti sunan MST Jeneratör, %100 müşteri memnuniyeti ilkesini temel alarak, satış ve satış sonrası verdiği kaliteli hizmet ile uzun vadeli ve kalıcı birliktelikler oluşturmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

* Kalite Yönetim Sistemini temel alarak, ülkemiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız için değer yaratan bir şirket olmak.
* Jeneratör Satış ve satış sonrası hizmetlerde, kalıcı, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşlerilerimiz ile yeni dostluklar kurmak.
* Sunduğumuz ekonomik ve yenilikçi çözümler ile müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına hızla yanıt verebilmek.

Vizyonumuz

* “Diyarbakırda Kesintisiz Enerji” sloganımız ile Diyarbakır ve çevre illerinde enerji sürekliliğinin hayati önemde olduğu her alanda markamızla ve hizmetlerimizle yer almak.
* Satış ve servisini yaptığımız jeneratörlerin arızasız, sürekli çalışmalarını sağlayarak, bölge ekonomimiz üzerinde gerek üretim, yaşam, gerek istihdam açısından yani enerjinin ihtiyaç olduğu her alana değer yaratmak.
* Rakiplerimizin arasından sıyrılarak kalitemiz ve profesyonel, dürüst, yenilikçi kadromuz ile fark yaratmak.