TEKNİK SERVİS

Ürünlerin güvenirlikleri, kalite ve performanslarıyla memnuniyeti en üstte tutmaktadır. Bunun temelinde mükemmel ürünlerimiz ve satış sonrası periyodik bakım desteklerimizi kusursuz bir şekilde yerine getirmemiz bulunmaktadır.

MST Jeneratör olarak servis ve yedek parçaya yaklaşımımız; müşteri ihtiyaçlarının kendi ihtiyaçlarımız gibi yaklaşmamızdır. Güç üretim sisteminizin kesintisiz ve sorunsuz enerji sağlaması için olası durumlarda bir telefon uzağınızdayız. Bu açıdan, sorumluluk duygusuyla hareket eden MST Jeneratör şirketi olarak bu pazardaki en önemli unsurun satış sonrası hizmetler olduğunun farkındayız. MST Jeneratör yalnızca satış sürecinde değil, periyodik bakımlarda ve yedek parçalarda ki hizmetleriyle tüm müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için buradayız. İşimizi; müşteri memnuniyeti konusunda bizi yönlendiren sorumluluk ve istekleriniz doğrultusunda yürütmekteyiz.

MST Jeneratör, satış ve sonrası hizmetlerle beraber yedek parça konusunda da sorumluluklarının bilincindedir. Çözümü anında bulabilmek için daima müşterilerimizin hizmetinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, maksimum performansla çözümler üretmek ve yedek parça tedarik etmek için donanımsal ve yönetimsel çözümler sunmaktayız. Satış sonrası periyordik bakım, hızlı tamir ve yedek parça tedarik hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.